• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Lankman, MarkOverige stafTeammanager
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 feb. 14:00Oosterstreek VR1 - De Blesse VR1
    7 mrt. 14:30SVO EBC/Delfstrahuizen VR1 - Oosterstreek VR1
    14 mrt. 14:30SJO WTTC VR2 - Oosterstreek VR1
    21 mrt. 14:15Oerterp VR1 - Oosterstreek VR1
    28 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - Drachten VR1
    4 apr. 15:30Heerenveense Boys VR3 - Oosterstreek VR1
    11 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - SJO WTTC VR2
    18 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR1
    9 mei. 14:00ST Aengwirden/Akkrum VR1 - Oosterstreek VR1
    16 mei. 14:00V.V. Heerenveen VR2 - Oosterstreek VR1
    23 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - Waskemeer VR1
    30 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - Mildam VR1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR113922411929
    2Oerterp VR111911591428
    3Mildam VR110811391525
    4Drachten VR110712461922
    5Oosterstreek VR110514192616
    6SVO EBC/Delfstrahuizen VR110415242213
    7V.V. Heerenveen VR211407203912
    8Waskemeer VR19324172111
    9SJO WTTC VR211317193410
    10ST Aengwirden/Akkrum VR11230917389
    11De Blesse VR113301017429
    12Heerenveense Boys VR31222818478
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Klein, Fenne deTeamspelerVerdediger
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Landman, JildouTeamspeler
    Mulder, RommyTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Smink, EstherTeamspeler
    Vink, MarinaTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.