• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Lankman, MarkOverige stafTeammanager
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    22 mei. 19:45Oosterstreek VR1 - SJO JVZ VR1
    25 mei. 14:00Ruinen VR1 - Oosterstreek VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16-05-2019Tonego VR1 - Oosterstreek VR11 - 0
    11-05-2019HZVV VR2 - Oosterstreek VR10 - 6
    04-05-2019Oosterstreek VR1 - Dwingeloo VR11 - 2
    26-04-2019Oosterstreek VR1 - Hoogeveen VR15 - 0
    24-04-2019Oosterstreek VR1 - SJO JVZ VR11 - 1
    13-04-2019SJO JVZ VR1 - Oosterstreek VR14 - 0
  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Tonego VR116133072942
    2SJO JVZ VR114121181637
    3Dwingeloo VR115834402827
    4Oosterstreek VR114815572325
    5ST Ens/Flevoboys VR114635454621
    6Hoogeveen VR115258125511
    7Ruinen VR114221015558
    8HZVV VR216221216808
    9DESZ VR11414916527
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Boer, SienaTeamspeler
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Boschma, SyenneTeamspeler
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Klein, Fenne deTeamspelerVerdediger
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Mulder, RommyTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Smink, EstherTeamspeler
    Vink, MarinaTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.