• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Lankman, MarkOverige stafTeammanager
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    07-03-2020SVO EBC/Delfstrahuizen VR1 - Oosterstreek VR12 - 4
  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oerterp VR1131111651534
    2ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR114923412129
    3Mildam VR111911411528
    4Drachten VR111713462022
    5Oosterstreek VR111614232819
    6SVO EBC/Delfstrahuizen VR112516312816
    7Waskemeer VR110424182114
    8V.V. Heerenveen VR212408214412
    9SJO WTTC VR212318213910
    10ST Aengwirden/Akkrum VR113301017399
    11De Blesse VR113301017429
    12Heerenveense Boys VR31222818478
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Klein, Fenne deTeamspelerVerdediger
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Landman, JildouTeamspeler
    Mulder, RommyTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Smink, EstherTeamspeler
    Vink, MarinaTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.