• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Lankman, MarkOverige stafTeammanager
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 jan. 14:30Hoogeveen VR1 - Oosterstreek VR1
    2 feb. 14:30ST VHK/SVBS'77 VR1 - Oosterstreek VR1
    9 feb. 14:30Tonego VR1 - Oosterstreek VR1
    9 mrt. 14:45ST Ens/Flevoboys VR1 - Oosterstreek VR1
    16 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - Hoogeveen VR1
    23 mrt. 14:30DESZ VR1 - Oosterstreek VR1
    6 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - Vitesse'63 VR2
    13 apr. 14:30SJO JVZ VR1 - Oosterstreek VR1
    4 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - Dwingeloo VR1
    11 mei. 12:30HZVV VR2 - Oosterstreek VR1
    18 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - ST VHK/SVBS'77 VR1
    25 mei. 14:00Ruinen VR1 - Oosterstreek VR1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SJO JVZ VR1770048521
    2ST VHK/SVBS'77 VR1861131519
    3Tonego VR1641126513
    4Oosterstreek VR16411321213
    5Dwingeloo VR18332161312
    6ST Ens/Flevoboys VR1923425419
    7Hoogeveen VR171428227
    8Ruinen VR1912612345
    9DESZ VR1804411334
    10HZVV VR280177461
    11Vitesse'63 VR20000000
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Boer, SienaTeamspeler
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Boschma, SyenneTeamspeler
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Klein, Fenne deTeamspelerVerdediger
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Mulder, RommyTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Vink, MarinaTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.