• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zande, Richard van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 sep. 14:00Oosterstreek VR1 - SC Genemuiden VR2
    6 okt. 20:00d' Olde Veste'54 VR2 - Oosterstreek VR1
    9 okt. 14:00Oosterstreek VR1 - Urk VR2
    16 okt. 12:30Olympia'28 VR1 - Oosterstreek VR1
    23 okt. 14:00Oosterstreek VR1 - Ruinerwold VR1
    30 okt. 13:00Steenwijkerwold VR3 - Oosterstreek VR1
    6 nov. 15:00M.S.C. VR1 - Oosterstreek VR1
    13 nov. 14:30SC Genemuiden VR2 - Oosterstreek VR1
    20 nov. 14:00Oosterstreek VR1 - Staphorst VR2
    27 nov. 14:30De Blesse VR1 - Oosterstreek VR1
    4 dec. 14:00Oosterstreek VR1 - FC Oldemarkt VR2
    11 dec. 14:00Oosterstreek VR1 - Wacker VR1
    29 jan. 14:00Oosterstreek VR1 - ST Old Forward/BEW VR1
    5 feb. 15:00Ruinerwold VR1 - Oosterstreek VR1
    12 feb. 14:00Oosterstreek VR1 - M.S.C. VR1
    19 feb. 12:00ST SVBS'77/VHK VR1 - Oosterstreek VR1
    5 mrt. 12:30Staphorst VR2 - Oosterstreek VR1
    12 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - d' Olde Veste'54 VR2
    19 mrt. 13:00FC Oldemarkt VR2 - Oosterstreek VR1
    26 mrt. 14:30Wacker VR1 - Oosterstreek VR1
    2 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - Olympia'28 VR1
    9 apr. 14:00ST Old Forward/BEW VR1 - Oosterstreek VR1
    23 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - De Blesse VR1
    14 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - ST SVBS'77/VHK VR1
    21 mei. 15:00Urk VR2 - Oosterstreek VR1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 5e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Olympia'28 VR122001416
    2Urk VR222001306
    3De Blesse VR12200516
    4d' Olde Veste'54 VR21100603
    5ST SVBS'77/VHK VR11100413
    6M.S.C. VR10000000
    7FC Oldemarkt VR20000000
    8Oosterstreek VR10000000
    9Staphorst VR21001140
    10SC Genemuiden VR21001050
    11ST Old Forward/BEW VR11001060
    12Steenwijkerwold VR31001190
    13Ruinerwold VR12002150
    14Wacker VR120020130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Landman, JildouTeamspeler
    Mulder, RommyTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Smink, EstherTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.