• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zande, Richard van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 sep. 14:30SV Zwolle VR1 - Oosterstreek VR1
    3 okt. 14:00Oosterstreek VR1 - Dwingeloo VR1
    10 okt. 14:00Ruinen VR1 - Oosterstreek VR1
    24 okt. 12:30Vitesse'63 VR2 - Oosterstreek VR1
    31 okt. 14:00Oosterstreek VR1 - Espel VR1
    7 nov. 14:45Flevo Boys VR1 - Oosterstreek VR1
    21 nov. 14:00Oosterstreek VR1 - DESZ VR1
    28 nov. 12:00SC Rouveen VR1 - Oosterstreek VR1
    5 dec. 14:00Oosterstreek VR1 - ST FC Meppel/Alcides VR2
    6 feb. 12:30SVM VR2 - Oosterstreek VR1
    13 feb. 14:00Oosterstreek VR1 - SV Zwolle VR1
    6 mrt. 14:30Dwingeloo VR1 - Oosterstreek VR1
    13 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - Flevo Boys VR1
    20 mrt. 12:30Espel VR1 - Oosterstreek VR1
    27 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - SC Rouveen VR1
    17 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - Ruinen VR1
    24 apr. 14:30DESZ VR1 - Oosterstreek VR1
    15 mei. 14:30ST FC Meppel/Alcides VR2 - Oosterstreek VR1
    29 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - Vitesse'63 VR2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19-09-2020Oosterstreek VR1 - SVM VR23 - 5
  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DESZ VR122001136
    2SC Rouveen VR12200816
    3Flevo Boys VR12110814
    4SV Zwolle VR11100203
    5SVM VR22101773
    6Dwingeloo VR12101443
    7Espel VR12011231
    8Ruinen VR10000000
    9Oosterstreek VR11001350
    10Vitesse'63 VR220023110
    11ST FC Meppel/Alcides VR220020130
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Klein, Fenne deTeamspelerVerdediger
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Landman, JildouTeamspeler
    Melchers, RianneTeamspeler
    Nonhebel, YonneTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Smink, EstherTeamspeler
    Vink, MarinaTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.