• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zande, Richard van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Rouveen VR1550025515
    2SV Zwolle VR13300919
    3Dwingeloo VR143011559
    4DESZ VR153021979
    5Flevo Boys VR142111687
    6SVM VR232011196
    7Espel VR14112884
    8ST FC Meppel/Alcides VR241032193
    9Ruinen VR120020120
    10Oosterstreek VR130034160
    11Vitesse'63 VR250056250
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Landman, JildouTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.