• Oosterstreek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grit, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Zande, Richard van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zande, Richard van derOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Maandag 20:00u 21:30u
    Woensdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    14 nov. 14:00Ruinen VR1 - Oosterstreek VR1
    21 nov. 14:00Oosterstreek VR1 - DESZ VR1
    28 nov. 12:00SC Rouveen VR1 - Oosterstreek VR1
    5 dec. 14:00Oosterstreek VR1 - ST FC Meppel/Alcides VR2
    6 feb. 12:30SVM VR2 - Oosterstreek VR1
    13 feb. 14:00Oosterstreek VR1 - SV Zwolle VR1
    6 mrt. 14:30Dwingeloo VR1 - Oosterstreek VR1
    13 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - Flevo Boys VR1
    20 mrt. 12:30Espel VR1 - Oosterstreek VR1
    27 mrt. 14:00Oosterstreek VR1 - SC Rouveen VR1
    17 apr. 14:00Oosterstreek VR1 - Ruinen VR1
    24 apr. 14:30DESZ VR1 - Oosterstreek VR1
    15 mei. 14:30ST FC Meppel/Alcides VR2 - Oosterstreek VR1
    29 mei. 14:00Oosterstreek VR1 - Vitesse'63 VR2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24-10-2020Vitesse'63 VR2 - Oosterstreek VR1
    03-10-2020Oosterstreek VR1 - Dwingeloo VR11 - 6
    26-09-2020SV Zwolle VR1 - Oosterstreek VR15 - 0
    19-09-2020Oosterstreek VR1 - SVM VR23 - 5
  • Poulestand KNVB 4e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Rouveen VR1550025515
    2SV Zwolle VR13300919
    3Dwingeloo VR143011559
    4DESZ VR153021979
    5Flevo Boys VR142111687
    6SVM VR232011196
    7Espel VR14112884
    8ST FC Meppel/Alcides VR241032193
    9Ruinen VR120020120
    10Oosterstreek VR130034160
    11Vitesse'63 VR250056250
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oosterstreek VR132101267
    2Dwingeloo VR132011016
    3ST Old Forward/BEW VR131025123
    4BSVV VR130124121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, IvonneTeamspeler
    Berg, Annette van derTeamspelerVerdediger
    Berg, Nienke van derTeamspelerVerdediger
    Bos, MarjoleinTeamspelerAanvaller
    Ent, AnniekTeamspelerAanvaller
    Ent, JanoukTeamspelerAanvaller
    Groen, RomanaTeamspelerVerdediger
    Hankel, CynthiaTeamspelerDoelverdediger
    IJspeert, WinetteTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Eva deTeamspeler
    Klein, Fenne deTeamspelerVerdediger
    Koppen, Lotte vanTeamspelerVerdediger
    Landman, JildouTeamspeler
    Melchers, RianneTeamspeler
    Nonhebel, YonneTeamspeler
    Prins, ChantalTeamspelerAanvaller
    Smink, EstherTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.