• Oosterstreek 7x7 - Mooi Weer Voetbal 35+

  • Stand 7x7 Jumbo Mooi Weer Voetbal 35+

     TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1 SV Olyphia 14 9 1 4 28 35 20 0
    2 VV De Blesse 14 8 3 3 27 24 10 0
    3 VV Oosterstreek 14 6 5 3 23 41 20 0
    4 VV Old Forward 14 6 4 4 22 28 22 0
    5 VV BEW 14 6 2 6 20 18 20 0
    6 FC Oldemarkt 14 5 3 6 18 22 22 0
    7 VV Trinitas 14 2 3 9 9 15 42 0
    8 VV Zandhuizen 14 2 3 9 9 15 42 0
  • Speelronde 1&2; 21 september 2018, Vledder

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    1 SV Olyphia VV De Blesse 1 19:30 1-2
    1 VV Old Forward VV Trinitas 2 19:30 6-2
    1 VV BEW VV Zandhuizen 1 20:00 0-1
    1 VV Oosterstreek FC Oldemarkt 2 20:00 2-2
    2 VV Old Forward VV De Blesse 1 20:30 0-0
    2 SV Olyphia VV Trinitas 2 20:30 4-1
    2 VV BEW VV Oosterstreek 1 21:00 0-4
    2 FC Oldemarkt VV Zandhuizen 2 21:00 2-1
  • Speelronde 3&4; 12 oktober 2018, Oldemarkt

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    3 VV Zandhuizen VV De Blesse 1 19:30 0-4
    3 VV Oosterstreek VV Trinitas 2 19:30 3-0
    3 VV BEW VV Old Forward 1 20:00 1-1
    3 SV Olyphia FC Oldemarkt 2 20:00 1-5
    4 VV Trinitas VV Zandhuizen 1 20:30 1-1
    4 VV De Blesse VV Oosterstreek 2 20:30 1-1
    4 FC Oldemarkt VV Old Forward 1 21:00 0-3
    4 VV BEW SV Olyphia 2 21:00 1-2
  • Speelronde 5&6; 2 november 2018, Wilhelminaoord

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    5 VV Zandhuizen VV Oosterstreek 1 19:30 1-8
    5 VV Old Forward SV Olyphia 2 19:30 0-2
    5 VV De Blesse FC Oldemarkt 1 20:00 3-1
    5 VV Trinitas VV BEW 2 20:00 1-3
    6 SV Olyphia VV Oosterstreek 1 20:30 3-0
    6 VV Zandhuizen VV Old Forward 2 20:30 1-5
    6 FC Oldemarkt VV BEW 1 21:00 1-1
    6 VV De Blesse VV Trinitas 2 21:00 4-0
  • Speelronde 7&8; 29 maart 2019, Noordwolde

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    7 VV De Blesse VV BEW 1 19:30 1-0
    7 VV Oosterstreek VV Old Forward 2 19:30 6-0
    7 VV Trinitas FC Oldemarkt 1 20:00 1-1
    7 VV Zandhuizen SV Olyphia 2 20:00 3-6
    8 VV De Blesse VV Old Forward 1 20:30 0-0
    8 VV Oosterstreek VV BEW 2 20:30 4-1
    8 VV Zandhuizen FC Oldemarkt 1 21:00 1-2
    8 VV Trinitas SV Olyphia 2 21:00 1-5
  • Speelronde 9&10; 19 april 2019, Boijl

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    9 SV Olyphia VV BEW 1 19:30 4-0
    9 VV Old Forward FC Oldemarkt 2 19:30 2-1
    9 VV Zandhuizen VV Trinitas 1 20:00 1-1
    9 VV Oosterstreek VV De Blesse 2 20:00 1-2
    10 FC Oldemarkt SV Olyphia 1 20:30 2-3
    10 VV Old Forward VV BEW 2 20:30 1-2
    10 VV De Blesse VV Zandhuizen 1 21:00 6-0
    10 VV Trinitas VV Oosterstreek 2 21:00 1-6
  • Speelronde 11&12; 10 mei 2019, De Blesse

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    11 VV BEW VV Trinitas 1 19:30 3-0
    11 VV Old Forward VV Zandhuizen 2 19:30 2-0
    11 FC Oldemarkt VV Oosterstreek 1 20:00 3-0
    11 VV De Blesse SV Olyphia 2 20:00 1-0
    12 VV Trinitas VV Old Forward 1 20:30 2-5
    12 VV Zandhuizen VV BEW 2 20:30 0-2
    12 VV Oosterstreek SV Olyphia 1 21:00 1-1
    12 FC Oldemarkt VV De Blesse 2 21:00 2-0
  • Speelronde 13&14; 24 mei 2019, Zandhuizen

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Uitslag
    13 VV BEW FC Oldemarkt 1 19:30 2-0
    13 VV Trinitas VV De Blesse 2 19:30 2-0
    13 SV Olyphia VV Zandhuizen 1 20:00 1-3
    13 VV Old Forward VV Oosterstreek 2 20:00 3-3
    14 FC Oldemarkt VV Trinitas 1 20:30 0-2
    14 VV BEW VV De Blesse 2 20:30 2-0
    14 SV Olyphia VV Old Forward 1 21:00 2-0
    14 VV Oosterstreek VV Zandhuizen 2 21:00 2-2
  • Finale-avond; 14 juni 2019, Oosterstreek

    Wedstrijd tegen Veld Tijd Scheids Uitslag
    A BEW Trinitas 1 19:30 Henk
    B Oldemarkt Zandhuizen 2 19:30 Geert
    C Olyphia Old Forward 1 20:00 Wouter
    D De Blesse Oosterstreek 2 20:00 Christian
    5e/6e Winnaar A Winnaar B 1 20:30 Henk
    7e/8e Verliezer B Verliezer A 2 20:30 Geert
    1e/2e Winnaar C Winnaar D 1 21:00 Wouter
    3e/4e Verliezer D Verliezer C 2 21:00 Christian