• Oosterstreek 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goedhart, FrankOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagAanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 6e Klasse

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Jubbega 4431021510
    2ST Zandhuizen/Sport Vereent 2431021610
    3FC Oldemarkt 3522124128
    4Mildam 3421110107
    5Udiros 1521218227
    6Oldeholtpade 441301796
    7Oosterstreek 2412111125
    8Steenwijkerwold 551227165
    9ST Old Forward/Wapserveen 34040774
    10BEW 331028133
    11Trinitas 350149281
    12USV 430032150
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Jubbega 433001449
    2ST Zandhuizen/Sport Vereent 231119124
    3sv Olyphia 23102583
    4Oosterstreek 230126101
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, BertTeamspelerAanvaller
    Goedhart, FrankTeamspelerVerdediger
    Heijdra, EdwinTeamspeler
    Heijdra, ThorbenTeamspeler
    Helden, Martijn vanTeamspeler
    Hoen, Roelof TheunTeamspeler
    Huisman, SvenTeamspeler
    Koopman, RobinTeamspeler
    Lankman, MarkTeamspelerAanvaller
    Lankman, RoyTeamspeler
    Ophof, RudolfTeamspeler
    Verra, NielsTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.