• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    29 sep. 14:00Wapserveen 1 - Oosterstreek 1
    6 okt. 14:00Oosterstreek 1 - v.v. Diever-Wapse 1
    13 okt. 14:00Scheerwolde 1 - Oosterstreek 1
    20 okt. 14:00Oosterstreek 1 - Sport Vereent 1
    27 okt. 14:00Giethoorn 1 - Oosterstreek 1
    3 nov. 14:00Oosterstreek 1 - IJhorst 1
    10 nov. 14:00Old Forward 1 - Oosterstreek 1
    24 nov. 14:00Oosterstreek 1 - BEW 1
    1 dec. 14:00DOS'63 1 - Oosterstreek 1
    8 dec. 14:00Oosterstreek 1 - Uffelte 1
    15 dec. 14:00Kuinre 1 - Oosterstreek 1
    26 jan. 14:00Oosterstreek 1 - Blankenham 1
  • Programma 5e Klasse A

    WedstrijddatumWedstrijd
    zo 29-sep. 14:00Blankenham 1 - Giethoorn 1
    zo 29-sep. 14:00Kuinre 1 - Scheerwolde 1
    zo 29-sep. 14:00Old Forward 1 - DOS'63 1
    zo 29-sep. 14:00Uffelte 1 - Sport Vereent 1
    zo 29-sep. 14:00Wapserveen 1 - Oosterstreek 1
    zo 29-sep. 14:00Willemsoord 1 - BEW 1
    zo 29-sep. 14:00v.v. Diever-Wapse 1 - IJhorst 1
  • Laatste uitslagen 5e Klasse A

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    22-09-2019BEW 1 - Wapserveen 12 - 2
    22-09-2019DOS'63 1 - Uffelte 13 - 4
    22-09-2019Giethoorn 1 - Kuinre 10 - 8
    22-09-2019Scheerwolde 1 - Old Forward 17 - 1
    22-09-2019Sport Vereent 1 - v.v. Diever-Wapse 11 - 1
    22-09-2019IJhorst 1 - Blankenham 15 - 0
  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15-09-2019Oosterstreek 1 - Trinitas 11 - 1
    08-09-2019Oosterstreek 1 - Zandhuizen 11 - 7
    01-09-2019FC Amboina 1 - Oosterstreek 10 - 3
  • Poulestand KNVB 5e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Kuinre 11100803
    2Scheerwolde 11100713
    3IJhorst 11100503
    4Uffelte 11100433
    5BEW 11010221
    6Wapserveen 11010221
    7v.v. Diever-Wapse 11010111
    8Sport Vereent 11010111
    9Oosterstreek 10000000
    10Willemsoord 10000000
    11DOS'63 11001340
    12Blankenham 11001050
    13Old Forward 11001170
    14Giethoorn 11001080
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trinitas 132101037
    2Zandhuizen 132011396
    3Oosterstreek 13111584
    4FC Amboina 130032100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdAanvaller
    AfgeschermdVerdediger
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Elling, Ruben
    Heite, Gerdo
    Lier, Roland
    Zande, Christian van der
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.