• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Blom, TonOverige stafTeammanager
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    26 mei. 14:00Oosterstreek 1 - GKC 1
  • Programma 5e Klasse C

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen 5e Klasse C

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19-05-2019Zevenhuizen 1 - Oosterstreek 16 - 2
    12-05-2019Oosterstreek 1 - FC Fochteloo 10 - 0
    05-05-2019Yde de Punt 1 - Oosterstreek 10 - 0
    01-05-2019Oosterstreek 1 - Tynaarlo 14 - 0
    28-04-2019Donkerbroek 1 - Oosterstreek 10 - 0
  • Poulestand KNVB 5e Klasse C

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Donkerbroek 1231931702160
    2Zandhuizen 1231634643851
    3Zevenhuizen 1231355523144
    4Oosterstreek 1231175433340
    5FC Fochteloo 1231076594437
    6Sportclub Makkinga 123968474033
    7Tynaarlo 123959464732
    8Yde de Punt 1239311535030
    9Eext 1238312384727
    10GKC 1237313475724
    11vv Stânfries 1236314305621
    12HHCombi 1235315426318
    13Sport Vereent 124051923875
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1vv Steenwijk 133001549
    2Havelte 13102453
    3DVSV 13102593
    4Oosterstreek 131024103
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdAanvaller
    AfgeschermdVerdediger
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Bron, Tjibbe
    Elling, Ruben
    Lier, Roland
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.