• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    Geen informatie

  • Programma 5e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen 5e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 5e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1BEW 1161222642338
    2Oosterstreek 1141031421833
    3IJhorst 1151122601133
    4Kuinre 1141022561532
    5Sport Vereent 116736394124
    6Giethoorn 116736343924
    7Old Forward 115717284622
    8Scheerwolde 115618374019
    9Uffelte 1175210406517
    10Willemsoord 114419164013
    11Wapserveen 115339264112
    12DOS'63 114329284011
    13v.v. Diever-Wapse 115249224910
    14Blankenham 11213811356
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trinitas 132101037
    2Zandhuizen 132011396
    3Oosterstreek 13111584
    4FC Amboina 130032100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdVerdediger
    AfgeschermdAanvaller
    AfgeschermdMiddenvelder
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Buitenhuis, Jasper
    El Ghoulbzouri, Anouar
    Elling, Ruben
    Heite, Gerdo
    Lier, Roland
    Zande, Christian van der
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.