• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Blom, TonOverige stafTeammanager
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    18 nov. 14:00Oosterstreek 1 - Yde de Punt 1
    25 nov. 14:00FC Fochteloo 1 - Oosterstreek 1
    2 dec. 14:00Oosterstreek 1 - Eext 1
    9 dec. 14:00Zandhuizen 1 - Oosterstreek 1
    16 dec. 14:00Oosterstreek 1 - Sport Vereent 1
    20 jan. 14:00Donkerbroek 1 - Oosterstreek 1
    3 feb. 14:00Yde de Punt 1 - Oosterstreek 1
    10 feb. 14:00Oosterstreek 1 - Tynaarlo 1
    17 feb. 14:00Sportclub Makkinga 1 - Oosterstreek 1
    10 mrt. 14:00Oosterstreek 1 - vv Stânfries 1
    17 mrt. 14:00HHCombi 1 - Oosterstreek 1
    24 mrt. 14:00Oosterstreek 1 - Donkerbroek 1
  • Programma 5e Klasse C

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen 5e Klasse C

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28-10-2018Oosterstreek 1 - HHCombi 13 - 2
    21-10-2018vv Stânfries 1 - Oosterstreek 10 - 2
  • Poulestand KNVB 5e Klasse C

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Donkerbroek 1770020821
    2Tynaarlo 16420171014
    3Oosterstreek 16411121113
    4FC Fochteloo 17412211513
    5Zevenhuizen 1632114811
    6Eext 1631211810
    7Zandhuizen 16312161810
    8GKC 1630313119
    9Yde de Punt 1730414139
    10vv Stânfries 171158184
    11Sportclub Makkinga 1710615193
    12HHCombi 1702513222
    13Sport Vereent 160155181
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1vv Steenwijk 133001549
    2Havelte 13102453
    3DVSV 13102593
    4Oosterstreek 131024103
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdAanvaller
    AfgeschermdVerdediger
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    AfgeschermdAanvaller
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Elling, Ruben
    Lankman, RoyMiddenvelder
    Lier, Roland
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.