• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    30 aug. 14:00Oosterstreek - Zandhuizen
    6 sep. 14:00vv Steenwijk - Oosterstreek
    13 sep. 14:00Steenwijkerwold - Oosterstreek
  • Programma 5e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen 5e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 5e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1BEW161222642338
    2Oosterstreek141031421833
    3IJhorst151122601133
    4Kuinre141022561532
    5Sport Vereent16736394124
    6Giethoorn16736343924
    7Old Forward15717284622
    8Scheerwolde 115618374019
    9Uffelte175210406517
    10Willemsoord14419164013
    11Wapserveen15339264112
    12DOS'63 114329284011
    13v.v. Diever-Wapse15249224910
    14Blankenham1213811356
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trinitas32101037
    2Zandhuizen32011396
    3Oosterstreek3111584
    4FC Amboina 130032100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdVerdediger
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdAanvaller
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Buitenhuis, Jasper
    Elling, Ruben
    Heite, Gerdo
    Lier, Roland
    Zande, Christian van der
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.