• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan. 14:00Oosterstreek 1 - Blankenham 1
    2 feb. 14:00Willemsoord 1 - Oosterstreek 1
    9 feb. 14:00Oosterstreek 1 - Old Forward 1
    16 feb. 14:00v.v. Diever-Wapse 1 - Oosterstreek 1
    8 mrt. 14:00Oosterstreek 1 - Giethoorn 1
    15 mrt. 14:00BEW 1 - Oosterstreek 1
    22 mrt. 14:00Oosterstreek 1 - Wapserveen 1
    29 mrt. 14:00Blankenham 1 - Oosterstreek 1
    5 apr. 14:00Oosterstreek 1 - Kuinre 1
    19 apr. 14:00Oosterstreek 1 - Scheerwolde 1
    26 apr. 14:00IJhorst 1 - Oosterstreek 1
    10 mei. 14:00Sport Vereent 1 - Oosterstreek 1
  • Programma 5e Klasse A

    WedstrijddatumWedstrijd
    zo 19-jan. 14:00Wapserveen 1 - Kuinre 1
    zo 19-jan. 14:00Uffelte 1 - Scheerwolde 1
    zo 19-jan. 14:00IJhorst 1 - DOS'63 1
  • Laatste uitslagen 5e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22-12-2019Oosterstreek 1 - Uffelte 17 - 1
  • Poulestand KNVB 5e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1BEW 1121011561931
    2Oosterstreek 112831391727
    3Kuinre 111812481325
    4IJhorst 11181241725
    5Giethoorn 112624273220
    6Scheerwolde 110514292716
    7Old Forward 112516244116
    8Willemsoord 112417143313
    9Sport Vereent 112336283712
    10DOS'63 111326232711
    11Uffelte 11130826449
    12Wapserveen 11022617288
    13Blankenham 11013610306
    14v.v. Diever-Wapse 11213815426
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trinitas 132101037
    2Zandhuizen 132011396
    3Oosterstreek 13111584
    4FC Amboina 130032100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdVerdediger
    AfgeschermdAanvaller
    AfgeschermdMiddenvelder
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Buitenhuis, Jasper
    El Ghoulbzouri, Anouar
    Elling, Ruben
    Heite, Gerdo
    Lier, Roland
    Zande, Christian van der
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.