• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    29 feb. 16:00Willemsoord 1 - Oosterstreek 1
    8 mrt. 14:00Oosterstreek 1 - Giethoorn 1
    15 mrt. 14:00BEW 1 - Oosterstreek 1
    22 mrt. 14:00Oosterstreek 1 - Wapserveen 1
    29 mrt. 14:00Blankenham 1 - Oosterstreek 1
    5 apr. 14:00Oosterstreek 1 - Kuinre 1
    13 apr. 14:00Oosterstreek 1 - Old Forward 1
    19 apr. 14:00Oosterstreek 1 - Scheerwolde 1
    26 apr. 14:00IJhorst 1 - Oosterstreek 1
    3 mei. 14:00v.v. Diever-Wapse 1 - Oosterstreek 1
    10 mei. 14:00Sport Vereent 1 - Oosterstreek 1
    17 mei. 14:00Oosterstreek 1 - DOS'63 1
  • Programma 5e Klasse A

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-feb. 16:00Willemsoord 1 - Oosterstreek 1
    zo 01-mrt. 14:00Sport Vereent 1 - Uffelte 1
    zo 01-mrt. 14:00Old Forward 1 - BEW 1
    zo 01-mrt. 14:00Scheerwolde 1 - Giethoorn 1
    zo 01-mrt. 14:00Blankenham 1 - Wapserveen 1
    zo 01-mrt. 14:00Kuinre 1 - DOS'63 1
  • Laatste uitslagen 5e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 5e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1BEW 1141121612235
    2Oosterstreek 113931401730
    3IJhorst 114102257930
    4Kuinre 113922521429
    5Giethoorn 114734333624
    6Old Forward 114617274619
    7Sport Vereent 114536343918
    8Scheerwolde 113517343716
    9Uffelte 115519376016
    10Willemsoord 113418163713
    11Wapserveen 114338243812
    12DOS'63 114329284011
    13v.v. Diever-Wapse 11423919469
    14Blankenham 11113710316
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Trinitas 132101037
    2Zandhuizen 132011396
    3Oosterstreek 13111584
    4FC Amboina 130032100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdVerdediger
    AfgeschermdAanvaller
    AfgeschermdMiddenvelder
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Buitenhuis, Jasper
    El Ghoulbzouri, Anouar
    Elling, Ruben
    Heite, Gerdo
    Lier, Roland
    Zande, Christian van der
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.