• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brandsma, WesleyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Dijkstra, JeffreyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdDetails
    22 nov. 14:00FC Kraggenburg - Oosterstreek
    29 nov. 14:00Oosterstreek - Smilde'94
    6 dec. 14:00Havelte - Oosterstreek
    13 dec. 14:00Oosterstreek - Steenwijker Boys
    17 jan. 14:00De Blesse - Oosterstreek
    24 jan. 14:00Oosterstreek - VWC
    31 jan. 14:00Sportclub Makkinga - Oosterstreek
    7 feb. 14:00Oosterstreek - Lemmer vv
    28 feb. 14:00Oosterstreek - RKO
    7 mrt. 14:00S.V. Hoogersmilde - Oosterstreek
    14 mrt. 14:00Oosterstreek - FC Kraggenburg
    21 mrt. 14:00Steenwijker Boys - Oosterstreek
  • Programma 4e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen 4e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18-10-2020VWC - Oosterstreek
    11-10-2020Oosterstreek - Sportclub Makkinga1 - 3
    04-10-2020Lemmer vv - Oosterstreek1 - 1
    27-09-2020Oosterstreek - Donkerbroek2 - 2
  • Poulestand KNVB 4e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Steenwijker Boys42201038
    2Sportclub Makkinga4220518
    3Donkerbroek42111097
    4FC Kraggenburg4211777
    5Havelte420212106
    6Lemmer vv4130646
    7Zandhuizen42029106
    8De Blesse3120655
    9VWC2110524
    10Smilde'943102363
    11RKO31026103
    12BEW41039103
    13Oosterstreek4022472
    14S.V. Hoogersmilde30032100
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Steenwijkerwold33001659
    2vv Steenwijk2101443
    3Zandhuizen2011381
    4Oosterstreek3012281
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Bron, Tjibbe
    Buitenhuis, Jasper
    Elling, Ruben
    Grit, Ronald
    Heite, Gerdo
    Ritzema, RitzoAanvaller
    Zande, Christian van der
    Zande, Richard van der

    Er zijn 8 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.