• Oosterstreek 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brandsma, WesleyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekker, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Dijkstra, JeffreyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Heite, GerdoOverige stafTeammanager
    Zande, Christian van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Einde
    Dinsdag 20:00u 21:30u
    Vrijdag 20:00u 21:30u
  • Programma Oosterstreek 1

    Geen informatie

  • Programma 4e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen 4e Klasse A

    Geen informatie

  • Laatste uitslagen Oosterstreek 1

    Geen informatie

  • Poulestand KNVB 4e Klasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Steenwijker Boys42201038
    2Sportclub Makkinga4220518
    3Donkerbroek42111097
    4FC Kraggenburg4211777
    5Havelte420212106
    6Lemmer vv4130646
    7Zandhuizen42029106
    8De Blesse3120655
    9VWC2110524
    10Smilde'943102363
    11RKO31026103
    12BEW41039103
    13Oosterstreek4022472
    14S.V. Hoogersmilde30032100
  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Steenwijkerwold33001659
    2vv Steenwijk2101443
    3Zandhuizen2011381
    4Oosterstreek3012281
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Baardewijk, Peter vanAanvaller
    Bosch, Imre
    Bosch, Roald
    Bron, Tjibbe
    Elling, Ruben
    Grit, Ronald
    Heite, Gerdo
    Joustra, RikVerdediger
    Zande, Christian van der
    Zande, Richard van der

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.